Hakkımızda

EKOPLON HAKKINDA


Ekoplon, Polonya’da bitki gübreleri alanında önemli bir konuma sahip olan Dr. Jan Sajkiewicz tarafından 1989 yılında Polonya’da kurulmuş bir aile işletmesidir.

Şirketin ilk kurulduğu yıllardaki faaliyetleri arasında müşterilerin bildiği ve beğendiği EKOLIST yaprak gübrelerinin üretimi bulunuyordu.

Modern araştırma ve teknolojik tesisleri barındıran gübre fabrikamızda en gelişmiş teknolojiler kullanılmaktadır. Bu sayede sürekli olarak Müşterilerimizin mevcut gereksinim ve beklentilerini karşılamk için özel olarak tasarlanan yenilikçi ürünler sunabiliyoruz. Dahası, ürün gamımızı sürekli olarak geliştirmek ve iyileştirmek için çok çeşitli çiftlikler ve araştırma merkezleriyle işbirliği yapıyoruz.

Ortaya çıkan sonuç profesyonel çiftlikler, bahçeçilik ve amatör üreticilerin belirli gereksinimlerine göre uyarlanmış zengin çeşitlere sahip yüksek kaliteli yaprak gübreleri
EKOPLON kurulduğu günden itibaren profesyonellik, yenilikçilik ve ürün geliştirmeye değer veren bir şirket olmuştur. Hedefimiz, Müşterilerimizi eğitmek ve sürece dahil etmek kadar iş güvenliğini ve sosyal güvenliği (misyonumuz, vizyonumuz, değerlerimiz ve kurumsal kültürümüzle uyumlu işbirliği için bir zemin olarak ortaklığın temelleri) sağlamaktır. Gübre ve diğer besinlerin üretiminde çevreye saygılı, pratik ve etkili çözümler sağlıyoruz. Ortak çıkarlarımız için faaliyelerimize tüm sosyal ve iş ortaklarımızı da dahil etmeye gayret ediyoruz. Organizasyonel gelişimimiz ve EKOPLON’un pazardaki başarısı büyük ölçüde tarım sektöründe, bitki gübreleme ve hayvan beslenmesi alanında nitelikli uzmanlar, teknologlar ve deneyimli kişilerden oluşan bir ekiple çalışıyor olmamızdan kaynaklanıyor.

Tarım ve insanlarla iletişim bizim tutkumuz bu nedenle yüksek kaliteyi makul fiyatlarla sunabiliyoruz. Müşterilerimizin daima profesyonel tavsiyeler almasını ve iyi kalite ürünler almasını garanti ediyoruz. Üretim maliyetlerimizi optimize ederek müşterilerimize tam olarak ihtiyaç duydukları ürünleri sunmaya odaklandık.